Sündmused

VEEBRUAR
11.02.20 KELL 13.30 INFOSEMINAR TEEMAL ÕPPIMISVÕIMALUSED TÄISKASVANUNA
14.02.20 SÕBRAPÄEV
17.02.20 KELL 9.00 HEINO SELJAMAA KOHVRITEATRI EDENDUS OKASROOSIKE
19.02.20 KELL 9.00  TUNNEN TEAN OSKAN PROJEKTI RAAMES KÜLAS KAITSELIIT (osaleb Avastajate rühm)
21.02.20 KELL 10.00 PIDULIK AKTUS
JAANUAR

21.01.20 KELL 9.00  TUNNEN TEAN OSKAN PROJEKTI RAAMES KÜLAS NOORTEKESKUS (osaleb Avastajate rühm)

DETSEMBER
02.12.19 KELL 9.30  LASVA RAHVAMAJAS TEATRIETENDUS MIA SALADUS (osaleb Avastajate  ja Uurijate rühm, buss väljub lasteaia juurest 8.50) 
04.12.19 KELL 10.00  TUNNEN TEAN OSKAN PROJEKTI RAAMES KÜLAS POLITSEI (osaleb Avastajate rühm)
12.12.19 KELL 11.30 TEATRIETENDUS USKUMATUD JUHTUMISED PÄKAPIKUKÜLAS
12.12.19 KELL            KARILATSI VABAÕHUMUUSEUMI JÕULUMAAL JÕULUPIDU (Uurijate rühm)
20.12.19 KELL 16.30 JÕULUPIDU (Avastajate rühm)
NOVEMBER
01.11.19 KELL 16.30 ISADEPÄEV (Avastajate rühm)
06.11.19 KELL 10.00 VÕRU RAAMATUKOGU KÜLASTUS (osaleb Avastajate rühm, linnaliini buss väljub 9.03) 
07.11.19 KELL 9.00  MARDIHOMMIK
08.11.19 KELL 16.30 ISADEPÄEV (Uurijate rühm)
11.11.19 KELL 9.00  TUNNEN TEAN OSKAN PROJEKTI RAAMES KÜLAS PÄÄSTEAMET (osaleb Avastajate rühm)
15.11.19 KELL 16.00 ISADEPÄEV (Vaatlejate rühm) 
20.11.19 KELL 13.00 ROBOPÕX PÕLVAS (osalevad Avastajate rühma 5 last)
22.11.19 KELL 15.15 TEATRIETENDUS MART LÄHEB KATRI JA KADRI MARTI
27.11.19 KELL 9.30 KÜLASTAVAD AVASTAJATE RÜHMA LAPSED SAAGU PAREM KESKUST (linnaliini buss väljub 9.03)
OKTOOBER
04.10.19 ÕETAJATE PÄEV (õpetajateks Parksepa Keskkooli õpilased)
04.10.19 KELL 9.00 ÕPPEKÄIK JAAGUMÄE TALU PÕLDUDELE (osaleb Avastajate rühm)
10.10.19 KELL 10.30 LASTEAIA SÜNNIPÄEV
26.10.19 KELL 15.00 HOOLEKOGU KOOSOLEK
SEPTEMBER
02.09.19 KELL 11.00 TARKUSEPÄEV
03.09.19 KELL 9.00-11.00 SUUKOOLI TERVISETUNNID RÜHMADES
SPORDINÄDAL
23.09.19 KELL 16.30 SPORDIPÄEV PEREDELE
24.09.2019 TERVISEPÄEV UJULAS
25.09.19 KELL 9.00 MATK LUHASOOSSE
26.09.19 KELL 10.00 LIIKUMISHOMMIK (Avastajate rühm)
27.09.19 KELL 9.00 LIIKUMISHOMMIK (Vaatlejate ja Uurijate rühm)
27.09.19 KELL 9.30 MUUSIKAHOMMIK AUGUST TEPPO LÕÕTSATALUS (osaleb Avastajate rühm, linnaliini buss väljub 9.03)
RÜHMADE LASTEVANEMATE KOOSOLEKUD
09.09.2019 KELL 17.00 AVASTAJATE RÜHM10.09.2019 KELL 17.00 UURIJATE RÜHM

12.09.2019 KELL 16.45 VAATLEJATE RÜHM

SPORDINÄDAL

23.09.19 KELL 16.30 SPORDIPÄEV KOOS PEREDEGA

24.09.19 KELL 9.00-11.00 UJUMINE (Uurijate ja Avastajate rühm)

25.09.19 KELL 9.00 MATK LUHASOOS (Uurijate ja Avastajate rühm)

25.09.19 KELL 10.30 MATK LOODUSE ÕPPERAJAL (Vaatlejate rühm)

26.09.19 KELL 10.00 VÕIMLEMISHOMMIK (Avastajate rühm)

27.09.19 KELL 9.00-10.00 VÕIMLEMISHOMMIK (Vaatlejate ja Uurijate rühm)

27.09.19 KELL 9.30 MUUSIKAPÄEVA TÄHISTAMINE LÕÕTSA TALUS (osaleb Avastajate rühm, linnaliini buss väljub 9.03)